Pôžičky bez potvrdenia o príjme


Pôžičky bez potvrdenia o príjme sú určené všetkým ľuďom, ktorí nemôžu banke preukázať výšku svojich príjmov. Pôžičky bez dokladovania príjmu sú tiež určené nezamestnaným a maminkám na materskej dovolenke, ktoré nemôžu dokázať svoj príjem, čo vyžaduje väčšina bánk. Pre nebankové spoločnosti je dôležitá schopnosť splácať pôžičky a možnosti ručenia.

Táto forma pôžičiek má obvykle vyššiu úrokovú sadzbu a tiež RPMN. Ručenie u pôžičiek bez potvrdenia príjmu býva nehnuteľnosťami, zmenkami alebo iným majetkom.

 Pôžičky bez potvrdenia o príjme poskytujú prevažne nebankové spoločnosti. Pri podpisovaní zmluvy je dôležité prečítať si všetky podmienky (úrokovú sadzbu, dobu splácania…) a dôkladne celú pôžičku zvážiť. V prípade, že niečomu nerozumiete, alebo si nie ste istí, radšej sa poraďte s odborníkmi. Existuje riziko, že natrafíte na neserióznu spoločnosť. V žiadnom prípade neplaťte dopredu žiadne poplatky.
Výhodou takýchto pôžičiek je možnosť vybaviť ich cez telefón alebo internet. Peniaze z pôžičky môžete použiť ľubovoľne. Pri nižších čiastkach je možnosť získať pôžičku aj bez ručiteľa, pri väčších sa ručí napríklad nehnuteľnosťou, automobilom alebo ručiteľom. Nevýhodou sú vyššie náklady na zaplatenie pôžičky, preto sú vhodné najmä na požičanie menších čiastok.
Like it.? Share it: